Tijdens de Negenmaandenbeurs in de Amsterdam RAI bewezen we dat een photobooth niet alleen functioneel, maar ook een prachtig meubelstuk kan zijn. Voor het premium babymerk Nuna leverden wij onze Retro Doe het SelfieSpiegel: een unieke verschijning die naadloos opging in de serene en natuurlijke sfeer van de stand.
De stand van Nuna stond in het teken van rust, zachte tinten en natuurlijke elementen. Onze ovalen fotospiegel, uitgevoerd in een eiken houten behuizing, sloot hier feilloos bij aan. Het was geen losstaand apparaat, maar een integraal onderdeel van de standbeleving. Nuna viel als een blok voor dit design, omdat het de premium uitstraling van hun babyproducten versterkte in plaats van doorbrak.
Hoewel de spiegel van zichzelf al een 'plaatje' is, hebben we deze op subtiele wijze voorzien van branding. Een verfijnde, subtiele branding die past bij de stijl van Nuna. Bezoekers konden zichzelf bewonderen in de spiegel, een foto maken en kregen direct een tastbare herinnering mee naar huis. Een prachtig voorbeeld van hoe techniek en interieurdesign hand in hand gaan.






Maak kennis met onze Retro Fotospiegel, een eyecatcher met een warme, natuurlijke uitstraling. De houten omlijsting geeft deze interactieve fotospiegel een rustieke charme, perfect passend bij scandinavian design of landelijke sferen. Gasten kunnen zichzelf in de spiegel bewonderen, poseren en met één simpele aanraking een foto maken. Een unieke beleving met een stylish design!